Çerezlerin Kullanımı

k-paw’ın internet siteleri ve çevrimiçi hizmetleri “tanımlama bilgilerini” kullanabilir. Tanımlama Bilgileri, alışveriş sepetlerini kullanmanızı ve sitelerimizdeki deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlar, insanların internet sitelerimizin hangi kısımlarının ziyaret ettiğini bize gösterir, tanıtımların ve web aramalarının etkinliğini ölçmemize yardım eder ve iletişimlerimizi ve ürünlerimizi iyileştirebilmemiz için kullanıcı davranışlarını kavramamızı sağlar.

İnternet sitelerimizde ve diğer çevrimiçi hizmetlerimizde aşağıdaki kategorileri kullanırız:

Kategori 1 — Kesinlikle Gerekli Tanımlama Bilgileri

Bu tanımlama bilgileri internet sitelerimize göz atmanız ve sitelerin özelliklerini kullanabilmeniz için gereklidir. Bu tanımlama bilgileri olmadan alışveriş sepetleri ve e-faturalandırma gibi hizmetlerden faydalanamazsınız.

Kategori 2 — Performans Tanımlama Bilgileri

Söz konusu tanımlama bilgileri web sitelerimizi nasıl kullandığınıza ilişkin bilgileri toplar; örneğin, en çok ziyaret ettiğiniz sayfalar. İşbu veriler internet sitelerimizi en iyi hale getirmemizi ve sitelerde gezinmenizi kolaylaştırmak için kullanılabilir. Bu tanımlama bilgileri ayrıca internet sitelerimizden birine bağlı bir şirket aracılığıyla gelmeniz ve ziyaretinizin bir ürünümüzü ya da hizmetimizi kullanmanız ya da satın almanız ile sonuçlanması halinde satın alınan ürün ya da hizmet bilgileri de dahil olmak üzere bağlı şirketleri bilgilendirmek için de kullanılır. Bu tanımlama bilgileri kimliğinizi tanımlayan bilgileri içermez. Bu tanımlama bilgilerinin topladığı tüm bilgiler birleştirilir ve bu yüzden isimsizdir.

Kategori 3 — İşlevsellik Tanımlama Bilgileri

Bu tanımlama bilgileri internet sitelerimizde gezinirken yaptığınız seçimlerin sitelerimiz tarafından hatırlanmasını sağlar. Örneğin; bölgenizdeki internet sitemizi gösterebilmemiz için coğrafi konumunuzu bir tanımlama bilgisine kaydedebiliriz. Metin boyutu, yazı tipleri ve diğer uyarlanabilir site öğeleri gibi tercihleri de hatırlayabiliriz. Yinelemeyi önlemek için hangi özel ürünlerin ya da videoların görüntülendiğini takip etmek için de kullanılabilir. Bu tanımlama bilgilerinin topladığı bilgiler kimliğinizi kişisel olarak tanımlamaz ve bu tanımlama bilgileri Apple olmayan internet sitelerindeki hareketlerinizi takip edemez.