İade Politikamız

Tüketicinin, malları aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir kanuni veya cezai sorumluluğu doğmaksızın ve reddetme gerekçelerini belirtmesi gerekmeksizin malları veya hizmeti reddetme ve sözleşmeyi feshetme hakkına sahip olduğunu kabul ediyor ve vazgeçme ihbarının satıcıya veya tedarikçiye ulaşmasından sonra malları geri almayı taahhüt ediyoruz.

Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte  göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için ürün hasar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

İade başvurusunu yapmak için:

  • k-paw Üye profilinde oturum aç ve siparişler bölümüne git. İade edeceğin sipariş için “iadeyi başlat” öğesini seç.
  • İadeni gönder. E-posta adresine otomatik olarak yazdırılabilir, önceden ödenmiş bir etiket göndeririz. Etiketi indirmeyi de seçebilirsin.
  • Ürünleri kargo için paketle ve yazdırdığın iade kargo etiketini yapıştır. Sana iletilen formları ekle ve kargo gecikmelerini önlemek için önceki kargo etiketlerini ve barkodlarını çıkar veya üzerini kapat.

İade talebinizin güncel durumunu e-posta yoluyla size bildireceğiz. İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye iletişim numaramız ya da mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

İadeni aldıktan sonra, iadeyi işleme koymamız ve ödeme iadesi yapmamız genellikle dört iş günü sürer. Ödeme iadesini ne zaman başlattığımızı sana e-postayla bildireceğiz ancak paranın hesabında görünmesi 10 gün kadar daha sürebilir.

Ödeme iaden, iade edilen ürünlerin toplam değerini ve siparişinle ilişkili kargo ücretlerini içerir.